Ray ban Clubmaster

Okulary Ray ban Clubmaster

Okulary Ray ban Clubmaster – czym różnią się od pozostałych modeli marki?

Gdyby zapytać przypadkowych przechodniów, jakie znają popularne marki modowe, zapewne wielu wymieniłoby nazwy sklepów spotykanych w galeriach handlowych. Część natomiast potrafiłaby wskazać na włoskie domy mody, takie jak Prada czy Gucci. Domy mody zajmują się nie tylko produkcją ubrań, ale także dodatków, w tym okularów przeciwsłonecznych. Obok nich funkcjonuje marka Ray ban, która wypuściła na rynek wiele modeli okularów, a wśród nich lubiany Ray ban Clubmaster Czym różni się od innych, znanych na całym świecie modeli tej marki?

Krótko o historii marki Ray ban

ClubmasterRay ban nie jest marką nową. Na swoją pozycję pracowała przez wiele lat, sukcesywnie poszerzając ofertę i zyskują zaufanie nowych klientów. Obecnie śmiało można ją nazwać liderem światowego rynku optycznego.

Początki marki Ray ban nie były tak obiecujące. Zaczęło się od okularów projektowanych w konkretnym celu – dla lotników, którym ostre słońce na wysokościach znacząco utrudniało wykonywanie obowiązków i wpływało na pogorszenie samopoczucia. Oczywiście nie tylko lotnicy docenili potencjał okularów przeciwsłonecznych, bo równie chętnie sięgali po nie sportowcy. Z biegiem lat okulary przestały pełnić wyłącznie funkcję ochronną, a stały się po prostu modnym gadżetem, który dopełniał całości stylizacji muzyków, piosenkarek, aktorów i aktorek. Ray bany pojawiały się w znanych na całym świecie produkcjach filmowych, dzięki czemu zyskały ogromna popularność.

Po zmianie właściciela marki, było już tylko lepiej. Dziś Ray bany nadal zachwycają bogactwem wzorów, umiejętnym łączeniem klasyki z nowoczesnością, precyzją wykonania, detalami. Poza tym modele Aviator, Wayfarer czy Ray ban Clubmaster są łatwo dostępne (do kupienia na stronie sklepu internetowego eyemasters pod tym linkiem) i mają atrakcyjne ceny.

Ray ban Clubmaster a inne modele marki

Pierwszy model okularów Ray ban nosił nazwę Aviator i powstał w 1936 roku. Co ciekawe, marka Ray ban została zarejestrowana dopiero rok później. Aviatory to bardzo popularny model okularów, znany i ceniony do dnia dzisiejszego, choć z małymi modyfikacjami.

W 1952 roku powstał kolejny model – Wayfarer. Podobnie jak Aviator, uważany jest za kultowy i dziś chętnie zaopatrują się w niego osoby lubiące wygodę i klasyczne połączenia. Następne lata to modele Caravan, Smart Set, Olympian, Balorama i wiele innych. Model Ray ban Clubmaster, który jest przedmiotem niniejszego artykułu, również zyskał ogromną popularność, zwłaszcza wśród mężczyzn.

Ray ban Clubmaster to kolejny, świetnie rozpoznawalny model tej marki. Inspirowany modą z połowy ubiegłego wieku, do dziś cieszy się niegasnąca popularnością. Wszystko dzięki klasycznej budowie i kolorystyce. Model ten pasuje niemal każdemu, niezależnie od budowy jego twarzy czy usposobienia. Wygląda elegancko i modnie w sytuacjach codziennych, jak i podczas wyjątkowych, wieczorowych okazji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *