Okulary Versace

Okulary Versace

Markowe okulary przeciwsłoneczne: okulary Versace

Wśród topowych producentów okularów znalazła się marka Versace, przez większość słusznie kojarzona z kolekcją drogich ubrań. Dom mody Versace to zatem zarówno elegancka odzież, jak i stylowe dodatki, wśród których znalazły się okulary Versace.

Powstanie i rozwój marki

Versace to kolejny, obok Gucci czy Prady słynny włoski dom mody. Powstał w 1978 roku, a więc stosunkowo niedawno. Jego założycielem był Gianni Versace, który dwadzieścia lat później został zastrzelony przed swoją posiadłością.

Gianni Versace modą zajmował się dużo wcześniej, a punktem zwrotnym w jego karierze okazała się kolekcja ubrań dla Florentine Flowers, którą tworzył po przyjeździe do Mediolanu w 1972 roku. Od tego momentu Versace mógł planować utworzenie własnej marki, co też uczynił kilka lat później. Był to czas, kiedy włoska moda zaczęła podbijać światowe wybiegi.

Obecnie najsłynniejszą osobistością domu mody jest Donatella Versace, czyli siostra zmarłego założyciela. Donatella jest główną projektantką mody, ale wiele kolekcji ubrań dla mężczyzn stworzył również jej mąż. Oczywiście dom mody zatrudnia również innych projektantów.

Początkowo firma wypuszczała na rynek ubrania niezwykle oryginalne, z przewagą koloru czerwonego, złota, metalicznych blasków czy koronki. Później zaczęto tworzyć bardziej kobiece, eleganckie kreacje. Versace tworzy kolekcje ubrań dla odbiorców masowych, ale projektuje również suknie na specjalne zamówienie (np. na galę rozdania Oskarów).

Versace to nie tylko ubrania, ale również wysokiej jakości dodatki. Okulary Versace skradły serce niejednej kobiety, dla której liczy się staranne wykonanie, elegancja i wygoda.

Okulary Versace – wysoka jakość i doskonałe połączenia kolorystyczne

W Polsce śmiało można zrobić zakupy w jednym z kilku sklepów firmowych Versace. Znajdziemy tam nie tylko wyjątkową odzież, ale również dodatki. Okulary Versace dostępne są również w wybranych salonach optycznych oraz w sklepach zajmujących się sprzedażą markowych okularów i akcesoriów optycznych.

Okulary domu mody Versace mają zwykle prostą formę, ale i oryginalne wykończenie. Z jednej strony minimalizm, z drugiej połysk i bogate zdobienia. Versace dba o detale. Okulary dopracowane są w najmniejszym szczególe, dzięki czemu zachwyca nie tylko ich wygląd, ale i jakość. Są eleganckie i klasyczne, a jednocześnie wpisują się w najnowsze trendy.

Okulary Versace to zakup na lata. Wysoka jakość materiałów, z jakich zostały wykonane, powoduje, iż nie niszczą się tak szybko, jak okulary z sieciówek. Ponadto ich wygląd sprawia, że nie wychodzą z mody i pasują do każdej stylizacji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *